• GLASS-JAR
 • ДОДАТОЦИ
 • custom-your-bottle-003
 • glass-jar

  glass-jar

 • GLASS-BOTTL

  GLASS-BOTTL

 • lids

  lids

Што да правиме?

 • IMG_7474
 • 4907bd12
 • edf
 • IMG_7530
 • 3b5c882c

Троја трговија е професионална снабдувач на стакло сад и во однос на затворање во Кина. Нашата компанија е основана во Xuzhou, Кина во 2009 година и да се создаде нашиот бренд WETROYES од 2015 година Во текот на годините, имаме воспоставено многу стабилна и задоволство на понудената партнерство со клиенти од 30+ земји. Нашата цел е да се достави Еден-Стоп светска класа пакување решенија кои ги надмине вашите очекувања, и услуга, која е втор на ништо.

WhatsApp Онлајн Chat!